Meile on oluline, et sa saaksid meid usaldada ning seetõttu paneme suurt rõhku Ehmofix veebilehe külastajate privaatsuse kaitsmisele.

Meie isikuandmete töötlemise poliitikas kirjeldatakse muu hulgas seda, milliseid andmeid ja millisel eesmärgil me kogume ning kuidas saad meiega ühendust võtta.

Isikuandmete vastutav töötleja

Isikuandmeid töötleb Ehmofix OÜ (reg nr. 11188923), Narva 39, Rakvere, 44311. Isikuandmete haldur on kohustatud tagama, et andmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate seadustega.

Käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldame, kuidas Ehmofix OÜ (edaspidi “meie”) töötleb sinu isikuandmeid, kui pöördute meie poole, külastate meie esindust või veebilehte.

Palun tutvuge privaatsuspoliitikaga hoolikalt. Ehmofix võib teha privaatsuspoliitikas aeg-ajalt muudatusi. Küsimuste või taotluste korral palun võtke meiega ühendust allpool toodud kontaktandmetel

Millistel juhtudel isikuandmeid kogume?

  • Päringu esitamisel

Milliseid isikuandmeid kogume?

Kui broneerid meie veebilehel, küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

Nimi

E-posti aadress

Telefoninumber

Isikuandmete edastamine

Ehmofix võib edastada Sinu isikuandmeid:

  • Ehmofix koostööpartnerid, kellele andmete edastamine on vajalik parima teenuse osutamiseks, näiteks IT-tugiteenuste osutajad, turunduspartnerid jne.

Ehmofix’il on õigus kontrollida Sinu poolt avaldatud isikuandmete õigsust ning koguda sinu kohta täiendavaid andmeid avalikest allikatest.

Ehmofix ei kogu ühelgi juhul Sinu kohta andmeid mitteavalikest allikatest.

Teave küpsiste kohta

Veebilehel Ehmofix.ee viibides võidakse koguda sinu kohta isikuandmeid; selle käigus kogutud teave lehe kasutamise ja külastatud lehtede kohta salvestatakse. Kogutav teave võib puudutada tehnilisi andmeid sinu seadme ja Interneti-ühenduse kohta (nt kasutatav operatsioonisüsteem, brauseri versioon, IP-aadress, küpsised ja kordumatud ID-d).

Mis on küpsis?

Küpsiseid on kahte tüüpi. Esimene neist salvestab tekstifaili pikema aja jooksul ja sellel on aegumistähtaeg. Selle küpsise eesmärk on näiteks anda Sulle teada, mida uut on tehtud pärast Sinu viimatist külastust.

Teist tüüpi küpsist nimetatakse seansiküpsiseks ja sellele aegumistähtaega pole. Selle puhul salvestatakse tekstifail ajutiselt ajal, kui meie saiti külastad. See aitab meil meeles pidada näiteks seda, millist keelt soovid kasutada. Tekstifail kustutatakse kohe pärast brauseri sulgemist.

Miks me küpsiseid kasutame?

Küpsised aitavad:

Toimida veebilehel Sinu ootustele vastavalt.

Mäletada Sinu seadistusi.

Parandada Ehmofix veebilehe kiirust ja turvalisust.

Küpsiste kasutamise lubamine ja keelamine

Kui soovid kasutada veebilehe Ehmofix.ee kõiki võimalusi, pead küpsiste kasutamiseks loa andma. Seda saad teha oma brauseri seadete kaudu. Kui Sa küpsiste kasutamist lubada ei soovi, saad need brauseri turbeseadete kaudu välja lülitada. Ent see tähendab seda, et Ehmofix.ee ei tööta nii, nagu ette on nähtud. Küpsiste kasutamist saad vaadata oma veebilehitseja seadetest:

http://et.wondershare.com/recover-data/delete-cookies-from-web-browser.html

Küpsised, mis on rangelt vajalikud, käivad alati kaasas meie veebilehe kasutamisega. Kasutaja keeldumisel ei ole võimalik ennustada, kuidas veebileht edasi töötab. Küpsiste seadete muutmine mõjutab kõiki veebilehti, mida külastad.

Kuidas informatsiooni kasutame?

Sinult saadud informatsiooni kasutame ainult Päringutele vastamiseks ja sulle olulise info saatmiseks.

Kui sa ei soovi enda andmeid meiega jagada, siis päringu sooritamiseks külasta meid aadressil Narva 39, Rakvere, 44311.